Logistics Employee AS Watson

HETEREN

35 UUR

HETEREN

35 UUR

Direct naar:

Standplaats

HETEREN

Aantal uren per week

35

Vacaturenummer

10AV142622

Opleidingsniveau

MBO

Dienstverband

Tijdelijk met zicht op vast

Werktijden

Anders

  • DODATKOWE INFORMACJE
  • Stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal
  • pracownika
  • Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
  • Opieka koordynatora w Holandii
  • Ubezpieczenie Holland Zorg
  • Wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto
  • Dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem
  • ZAKWATEROWANIE
  • Adres zakwaterowania:
  • Dokładny adres zostanie przekazany w następnej wiadomości.
  • Koszty (pobierane automatycznie z wypłaty):
  • Zakwaterowanie: € 115,10 tygodniowo
  • Ubezpieczenie: € 33,51 tygodniowo
  • DOKUMENTY REKRUTACYJNE
  • Zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu
  • Zdjęcie lub skan prawa jazdy
  • Adres zamieszkania na terenie Polski (ulica, nr domu, kod pocztowy
  • Numer konta bankowego
  • Numer SoFi/BSN jesli kandydat posiada
  • CV
  • nr telefonu
  • adres email
  • Proszę zwrócić uwagę aby zdjęcia nie były rozmazane oraz aby były widoczne wszystkie
  • krawędzie dokumentów

Wij bieden

  • OFERUJEMY
  • Stawka:
  • 13,71 € (podstawa + dodatek ADV)
  • Godziny pracy:
  • I zmiana 06:00 - 14:00
  • II zmiana 14:00 -22:00
  • III zmiana 22:00 - 00:00
  • Każdy pracownik będzie planowany na co najmniej 1 sobotę w każdym miesiącu.
  • Każdy pracownik otrzymuje dodatek wakacyjny w wysokości 8% tygodniowego
  • dochodu. Dodatek wypłacany jest raz w roku lub po 6 tygodniach od zakończeniu
  • współpracy.

Wij vragen

  • WYMAGANIA
  • Komunikatywna/dobra znajomość języka
  • angielskiego
  • Doświadczenie na stanowisku order pickera
  • Doświadczenie w pracy magazynowej
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane
  • OBOWIĄZKI
  • Zbieranie zamówień z sytemem VoicePick, przy użyciu wózków EPT lub
  • elektrycznych paleciaków
  • Przepakowywanie i metkowanie produktów
  • Rozładunek i załadunek kontenerów
  • inne prace logistyczne

Heb je nog vragen?

Vestiging Timing EU Support Midden, Amanda van Rooij088-5063085

Waar ga je werken?

A.S. Watson Health & Beauty Continental Europe BV. Założona w 1841 roku, firma A.S. Watson Group jest największym na świecie międzynarodowym sprzedawcą produktów zdrowotnych i kosmetycznych, posiadającym ponad 16 000 sklepów na 27 rynkach. Każdego roku ponad 5,9 miliarda klientów i członków robiło zakupy u naszych 12 marek detalicznych w sklepach stacjonarnych i online.

Hoe werkt solliciteren via Timing?

stap 1

Op basis van je online sollicitatie bepalen we of je past bij onze opdrachtgever en de vacature.

stap 2

Als je geschikt bent, dan nodigen we je uit voor een gesprek op de locatie en leren we elkaar beter kennen.

stap 3

Uiteindelijk stellen we je voor aan de opdrachtgever. In overleg met de opdrachtgever bepalen we of en wanneer jij kunt starten.