Nieuwe vestigingsnamen en contactgegevens In Person

09-2019_Header Integratie Opdrachtgevers WEB.jpg

Heb je vragen voor ons? Je kan hiervoor terecht bij je eigen vertrouwde contactpersoon. Hieronder vind je alle nieuwe contactgegevens. En handig om te weten: alleen de vestigingsnamen en de e-mailadressen zijn veranderd vanaf 7 oktober.

Plaatsnamen

Klik hieronder op de beginletter van de stad waarvan jij de contactgegevens wilt weten.

A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M
N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z

ALMELO

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Almelo IP
Egbert Gorterstraat 3
7607 GB Almelo
Tel.: 0546 - 45 47 40
E-mail (nieuw): Almeloip@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Timberland
Darwin 8
7609 RL Almelo
Tel.: 0546 - 71 11 00
E-mail (nieuw): Timberland@timing.nl

^ Terug naar boven

ALPHEN AAN DEN RIJN

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Qizini Alphen
Van Foreestlaan 3
2402 HC Alphen aan den Rijn
Tel.: 06 - 12 18 90 74
E-mail (nieuw): QiziniAlphen@timing.nl

^ Terug naar boven

AMERSFOORT

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse PostNL Extraathome 
Basicweg 10-12
3821 BR Amersfoort
Tel.: 033 - 750 13 50
E-mail (nieuw): PostNLextraathome@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse PostNL Amersfoort
Windturbine 8
3815 KP Amersfoort
Tel.: 033 - 750 15 70
E-mail (nieuw): PostNLAmersfoort@timing.nl

^ Terug naar boven

AMSTERDAM

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Amsterdam IP
Johan Huizingalaan 763A
1066 VH Amsterdam
Tel.: 020 - 718 38 48
E-mail (nieuw): Amsterdamip@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Gategourmet
Cateringweg 3
1118 AM Schiphol
Tel.: 020 - 601 92 86
E-mail (nieuw): Gategourmet@timing.nl

Vestigingsnaam: Timing Inhouse RAI
Europaplein 22
1078 GZ Amsterdam
Tel.: 020 - 750 03 15
E-mail (nieuw): Rai@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Amsterdam
Kaapstadweg 25
1047 HG Amsterdam
Tel.: 06 - 23 01 12 73
E-mail (nieuw): DHLAmsterdam@timing.nl

^ Terug naar boven

APELDOORN

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Spotta Apeldoorn
E-mail (nieuw): SpottaApeldoorn@timing.nl

^ Terug naar boven

BERGEN OP ZOOM

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Bergen op Zoom
Blankenweg 22
4612 RC Bergen op Zoom
E-mail (nieuw): DHLBergenopZoom@timing.nl

^ Terug naar boven

CAPELLE AAN DEN IJSSEL

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Capelle ad Ijssel IP
Rhijnspoort 231
2901 LB Capelle aan den IJssel
Tel.: 010 - 258 17 77
E-mail (nieuw): Capelleadijsselip@timing.nl

^ Terug naar boven

DELFZIJL

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Delfzijl IP
Eemskanaal Noordzijde 1
9934 RD Delfzijl
Tel.: 0596 - 63 26 60
E-mail (nieuw): Delfzijlip@timing.nl

^ Terug naar boven

DEN HAAG

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Den Haag IP
Prinses Margrietplantsoen 33
2595 AM Den Haag
Tel.: 070 - 361 44 44 
E-mail (nieuw): Denhaagip@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Den Haag
Laan van Waalhaven 10
2497 GJ Den Haag
Tel.: 06 - 22 89 91 78
E-mail (nieuw): DHLDenHaag@timing.nl

^ Terug naar boven

DORDRECHT

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse PostNL Dordrecht
E-mail (nieuw): PostNLDordrecht@timing.nl

^ Terug naar boven

EINDHOVEN

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Eindhoven
Achtseweg noord 20
5651 GG  Eindhoven
Tel.: 040 - 303 00 02
E-mail (nieuw): DHLEindhoven@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Spotta Eindhoven 
Steenoven 19
5626 DK  Eindhoven
Tel.: 040 - 262 04 95
E-mail (nieuw): SpottaEindhoven@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Spotta Eindhovencc 
Steenoven 19
5626 DK  Eindhoven
Tel.: 040 - 262 04 95
E-mail (nieuw): SpottaEindhovencc@timing.nl

^ Terug naar boven

EMMELOORD

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Emmeloord IP
Beursstraat 4a
8302 CW Emmeloord
Tel.: 0527 - 61 62 72
E-mail (nieuw): Emmeloordip@timing.nl

^ Terug naar boven

ENSCHEDE

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Enschede IP
M.H.Tromplaan 1
7511 JJ Enschede
Tel.: 053 - 430 99 72  
E-mail (nieuw): Enschedeip@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Vredestein
lr. E.L.C. Schiffstraat 370-2
7547 RD  Enschede
Tel.: 053 - 750 80 10
E-mail (nieuw): Vredestein@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Techniek Twente IP
M.H.Tromplaan 1
7511 JJ Enschede
Tel.: 06 - 82 66 37 36

E-mail (nieuw): Techniektwenteip@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Payroll IP
M.H.Tromplaan 1
7511 JJ Enschede
Tel.: 074 - 245 55 10
E-mail (nieuw): Payroll.enschede@Timing.nl

^ Terug naar boven

GOES

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse PostNL Goes
Columbusweg 62
4462 HB Goes
Tel.: 06 - 18 84 94 34
E-mail (nieuw): PostNLGoes@timing.nl

^ Terug naar boven

HENGELO

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Hengelo 
Opaalstraat 2
7554 TS Hengelo
Tel.: 06 - 13 17 26 93
E-mail (nieuw): DHLHengelo@timing.nl

^ Terug naar boven

LELYSTAD

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Marfo
Koperstraat 31
8211 AK  Lelystad
Tel.: 0320 - 29 38 94
E-mail (nieuw): Marfo@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Farm Dairy
E-mail (nieuw): Farmdairy@timing.nl

^ Terug naar boven

LOSSER

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Qizini Losser
De Pol 36
7581 CZ Losser
Tel.: 053 - 47 89 260
E-mail (nieuw): QiziniLosser@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Wouter Witzel
De Pol 12
7581 CZ Losser
Tel.: 06 - 20 03 23 02
E-mail (nieuw): Wouterwitzel@timing.nl

^ Terug naar boven

MEPPEL

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Spotta Inhouse Meppel
Eekhorstweg 2
7942 JC  Meppel
Tel.: 0522 - 24 14 62
E-mail (nieuw): SpottaMeppel@timing.nl

^ Terug naar boven

NIEUWEGEIN

Vestigingsnaam: Timing Nieuwegein IP
Erfstede 2F - 2G
3431 KH Nieuwegein
Tel.: 06 - 13 98 88 17
E-mail (nieuw): Nieuwegeinip@timing.nl

^ Terug naar boven

NIJMEGEN

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Nijmegen IP
Kerkenbos 1037
6546 BB Nijmegen
Tel.: 024 - 751 36 10
E-mail (nieuw): Nijmegenip@timing.nl 

^ Terug naar boven

OLDENZAAL

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Oldenzaal IP
Nieuwstraat 82
7571 BM  Oldenzaal
Tel.: 0541 - 53 65 22
E-mail (nieuw): Oldenzaalip@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Vernay
Kelvinstraat 6
7571 BM  Oldenzaal
Tel.: 06 - 20 03 23 02
E-mail (nieuw): Vernay@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Prepain
Ainsworthstraat 8a
7575 BT  Oldenzaal
Tel.: 0541 -75 07 00
E-mail (nieuw): Prepain@timing.nl

^ Terug naar boven

OOSTERWOLDE

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Oosterwolde IP
Veengang 1
8431 NJ Oosterwolde
Tel.: 0516 - 51 20 12
E-mail (nieuw): Oosterwoldeip@timing.nl

^ Terug naar boven

RIDDERKERK

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse PostNL Ridderkerk
E-mail (nieuw): PostNLRidderkerk@timing.nl

^ Terug naar boven

ROOSENDAAL

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Roosendaal
Borchwerf 23
4704 RG Roosendaal
Tel.: 06 - 12 04 01 28
E-mail (nieuw): DHLRoosendaal@timing.nl

^ Terug naar boven

ROTTERDAM

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Rotterdam 
Kiotoweg 5
3047 BG Rotterdam
Tel.: 010 - 750 28 51
E-mail (nieuw): DHLRotterdam@timing.nl

^ Terug naar boven

SCHIPHOL

Zie Amsterdam

^ Terug naar boven

SNEEK

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Sneek IP
Hoogend 6
8601 AE Sneek
Tel.: 0515 - 43 01 31
E-mail (nieuw): Sneekip@timing.nl

^ Terug naar boven

TIEL

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Tiel
Simon Stevinstraat 10
4004 JV Tiel
Tel.: 06 - 23 08 52 18
E-mail (nieuw): DHLTiel@timing.nl

^ Terug naar boven

UTRECHT

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Utrecht
E-mail (nieuw): DHLUtrecht@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Spotta Utrecht
Rutherfordweg 102
3542 CG Utrecht
Tel.: 030 - 753 95 10
E-mail (nieuw): SpottaUtrecht@timing.nl

^ Terug naar boven

VROOMSHOOP

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Vroomshoop IP
Julianaplein 1  
7681 AX Vroomshoop
Tel.: 0546 - 71 11 01
E-mail (nieuw): Vroomshoopip@timing.nl 

^ Terug naar boven

WADDINXVEEN

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse PostNL Waddinxveen
Overslagweg 2
2742 RJ Waddinxveen
Tel.: 06 - 12 19 04 93
E-mail (nieuw): PostNLWaddinxveen@timing.nl

^ Terug naar boven

ZEEWOLDE

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Bakker
Grootzeil 12
3891 KH Zeewolde
Tel.: 036 - 522 23 73
E-mail 1 (nieuw): Bakker@timing.nl
E-mail 2 (nieuw): Zeewoldeip@timing.nl

^ Terug naar boven

ZEVENAAR

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse DHL Zevenaar
E-mail (nieuw): DHLZevenaar@timing.nl

Vestigingsnaam (nieuw): Timing Inhouse Promens
Einsteinstraat 10
6902 PB Zevenaar
Tel.: 0316 - 75 22 10
E-mail (nieuw): Promens@timing.nl

^ Terug naar boven